Lynt services – o webu

Tyto webové stránky vytvořila společnost Lynt services. Frontend stránek je postaven na redakčním systému WordPress, nicméně většina obsahu je generována automaticky z externích systémů, na které je web napojen. Web využívá další pokročilé technologie – např. indexovací databázi ElasticSearch. Při tvorbě byl kladen také důraz na mobilní verzi a použitelnost filtrování, jež bylo na základě uživatelských testů několikrát předěláno.

Lynt services dále zajišťuje prostředí pro běh těchto webových stránek.

Lynt services s.r.o.

Další Služby Lynt services:

Webové servery

Správa a konfigurace webových serverů nginx a Apache se zaměřením na výkon, dostupnost a bezepečnost. Kompletní řešení pro běh moderních webových aplikací v PHP a node.js s využitím databází MySQL a ElesticSearch.

Informační systémy

Vývoj informačních systémů ovládaných přes webové rozhraní na míru. Systémy jsou tvořeny na vlastním systému založeným na PHP frameworku Nette, případně na plarformě MS Sharepoint. Pro specifická použití jsou vyvíjeny i doplňkové mobilní Android a iOS aplikace.

SEO analýza

Nezávislý audit onpage a offpage SEO faktorů webu a tvorba obsahových strategií založených na analýze klíčových slov. SEO analýza odhalí překážky indexace a pomůže Vám získat více návštěvníků z organického vyhledávání.

 


 

Nalezli jste chybu, nebo máte s webem technický problém?

Použijte prosím formulář pro nahlašování chyb.

Zodpovědná osoba za provoz webu: Vladimír Smitkavladimir.smitka@lynt.cz