417Nemovitostí

Adresa

RK Stejskal.cz s.r.o.

OC IGY
Pražská 1247/24 37004
České Budějovice

Otevírací doba:
PO – PÁ: 9:00 – 17:00

Identifikační číslo:

26112981

Naše realitní kancelář působí na jihu Čech již od roku 1992 a za ty roky víme na čem je postavený kvalitní realitní obchod – na dlouhodobých vztazích s klienty a profesionální práci našich makléřů. Tím, že stavíme na dlouholetých zkušenostech, můžeme našim klientům zodpovědět jejich dotazy ohledně realit a financování nemovitostí a současně kvalitně vyhovět jejich požadavkům k prodeji či pronájmu jejich nemovitostí. Jsme odborníci na realitním poli jihočeského kraje, ovšem díky provázanosti spolupráce mezi ostatními kancelářemi můžeme nabídnout své služby i mimo náš region.

21Makléřů

Telefon

+420 722 822 722

Email

stejskal@rkstejskal.cz

Rezervační účet:

7000035002/8040

Naše realitní činnost zahrnuje kompletní servis pro klienta od prvotního seznámení se s nemovitostí až po zajištění všech potřebných dokumentů k řádnému prodeji či koupi nemovitosti. Přijďte nás navštívit do našich prostor a nechte nás přesvědčit Vás o skutečnosti, že na jihu Čech jste si nemohli vybrat lepší realitní kancelář. Najdete nás v obchodním centru IGY na Pražské třídě ve 3.NP, pohodlně u nás zaparkujete zdarma přímo pár kroků od naší kanceláře. Těšíme se na Vaši návštěvu.

jan-stejskal

Jan Stejskal

majitel realitní kanceláře

Hanka-Kovandová

Hana Kovandová

ředitelka realitní kanceláře

Kontaktní formulář
Zeptejte se na cokoliv.

 

“ Dle zákona č.634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění,  má zájemce jakožto spotřebitel  podle tohoto zákona právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu ze smlouvy o poskytování realitních služeb u České obchodní inspekce či jiného subjektu pověřeného Ministerstvem průmyslu a obchodu.“