profil

Jan Stejskal

1 Nemovitostí v nabídce

Profil makléře

Již 25 let se věnuji realitnímu obchodu. V r. 1992 jsem založil se svými rodiči realitní kancelář a první zkušenosti jsem sbíral v terénu jako makléř. Postupem času, jak se naše realitní kancelář vyvíjela a rozrůstala, jsem se postupně začal věnovat více managementu a vývoji firmy. Mojí prioritou bylo vždy pracovat s poctivými, loajálními a pracovitými lidmi, kteří mají zájem na výborné pověsti naší firmy a zcela zásadní bylo bezpečí pro naše klienty. Podle toho jsem si také své kolegy do týmu pečlivě vybíral. Společně jsme se naučili přizpůsobovat krok s dobou i vývojem realitního trhu, snad být i o krok  před konkurencí. Věnujeme pozornost nejnovějším trendům, které pomohou naplnit, často i překonat  očekávání našich klientů.
Po létech strávených ve vedení společnosti, se chci opět věnovat přímé komunikaci a setkávání se s Vámi, našimi klienty, mluvit s Vámi o Vašich potřebách a přání. Proto jsem se rozhodl přijít mezi Vás a nabídnout své služby, ne jako majitel společnosti, ale jako makléř Jan Stejskal.
Těším se až budeme společně hledat toho správného klienta pro Vaši nemovitost, nebo naopak tu správnou nemovitost právě pro Vás.

unnamed