01754

ARCHIV: Prodej RD s garáží a zahradou v žádané lokalitě Č. Budějovic

Děkujeme za Váš zájem, ale tato nemovitost již není aktivní v naší nabídce. Byla buď prodána, pronajata nebo stažena z inzerce z jiných důvodů. Můžeme Vám však pomoci najít nemovitost s podobnými parametry, stačí, když nám níže napíšete pomocí kontaktního formuláře.

Nabízíme Vám prodej rodinného domu k rekonstrukci v ulici Reinerova - žádaná oblast Pětidomí, Suché Vrbné, České Budějovice 5. Dům byl postaven 1. polovině 20. století a až na několik výjimek je v původním stavu - lze si jej tedy z velké části přestavět dle vlastních potřeb a představ. Jihozápadní orientace domu, zahrada cca 264 m2, garáž (21 m2) na pozemku a umístění domu v klidné ulici, přesto však v širším centru města, jsou velkými výhodami tohoto domu. Částečně podsklepený dům nabízí v přízemí 2 pokoje, kuchyni a WC, v 2. nadzemním podlaží pak další 2 pokoje, koupelnu, WC a tech. místnost. Po schodech do 3. NP se dostaneme na půdu. Orientační 3D půdorys domu naleznete ve fotogalerii. V zadní části pozemku je zděná kolna na ukládání nářadí pro údržbu zahrady a ostatních venkovních prostorů.
Veškeré rozvody v domě jsou původní - nutná rekonstrukce. Dům je vytápěn plynovým kotlem - k dispozici je voda z vodovodního řádu i ze studny (užitková). Pro více detailních informací, zaslání fotografií interiéru či sjednání osobní prohlídky domu kontaktujte realitního makléře. Pomůžeme Vám sjednat financování na tuto nemovitost.


Tadeáš Vaverka

Tadeáš Vaverka

+420 607 933 667

ID nabídky 01754
Typ nabídky Prodej
Lokalita České Budějovice - České Budějovice 5
Typ domu Rodinný
Počet pokojů (bez kuchyně) 4 pokoje
Budova Cihlová
Stav Před rekonstrukcí
Typ domu Patrový
Poloha Samostatný
Umístění neuvedeno
Zařízený Ne
Energetická náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Plocha pozemku 453 m2
Zastavěná plocha 83 m2
Užitá plocha 101 m2
Sklep Ano (9) m2)
Garáž Ano (1x)
Datum nastěhování 01.05.2017
Voda místní zdroj, dálkový vodovod
Elektřina 230V
Plyn plynovod
Odpad Jímka
Topení ústřední plynové
RYCHLÝ VÝBĚR