Dana Pivonková

Profil makléře

Obchodní činností, komunikaci s lidmi se věnuji již od roku 1998. Má spolupráce s RK Stejskal.cz, která je silnou společností v oblasti realit v jižních Čechách již od r. 1992, je pro klienta jistota, že zvolil správného partnera pro prodej či koupi nemovitosti.

Reference makléře

Dobrý den, rád bych poděkoval vaší realitní kanceláři za zprostředkování prodeje bytu v ulici Jizerská. Hlavně velká pochvala paní realitní makléřce Daně Pivonkové za ochotu, vstřícnost a obětavost. Již vše probíhalo hladce při prohlídce bytu, vše mi bylo vysvětleno, na jakoukoliv otázku srozumitelně odpovězeno. Ihned na místě jsme se domluvili o zřízení rezervace a následující den uzavřeli rezervační smlouvu. Po novém roce jsme přistoupili k podpisu smluv, kde nám bylo opět vše vysvětleno (též děkuji za zodpovězení mnoha otázek paní advokátce Thonové a myslím, že jich nebylo málo). Od realitní makléřky jsem byl vždy informován o aktuálním dění. V poslední fázi, kterou bylo předání bytu, proběhlo též bezchybně. Oceňuji i zařízení přepisu elektřiny vaší realitní kanceláří a hlavně vyřízení formulářů na daň z koupě nemovitosti na finančním úřadě.

Tímto chci pochválit vaší RK za profesionální přístup a ochotu v čemkoliv a kdykoliv poradit i pomoci.

Těším se v budoucnu na další případnou spolupráci nebo samozřejmě i doporučím.VP

Vážená paní Kovandová, s přítelem Jiřím K. jsme v nedávné době kupovali byt skrze Vaši realitní kancelář a tímto bych chtěla poděkovat realitní makléřce Daně Pivonkové za příjemnou spolupráci a komunikaci ohledně této koupě. BF,JK
 Dobrý den, chtěla bych poděkovat vaší realitce RK Stejskal.cz za spolupráci při prodeji rodinného domu v Dubičném 🙂  zvláště pak makléřce paní Pivonkové, která se prodeji nejvíce věnovala. Spolupráce s ní byla bezvadná a mohu ji doporučit i dalším zájemcům. Ráda bych navázala na naší spolupráci i v příštím měsíci. MM
Paní Pivonková, chtěla bych vám moc poděkovat. Vše proběhlo bez komplikací a v pohodě. Jste navíc velice příjemná. Ať se vám i nadále daří!. 
 Dobrý večer, za stranu kupujících musím uznat dobrou práci Dany Pivonkové při zprostředkování prodeje RD Třeboň JK