5 nejdůležitějších důvodů, proč svěřit prodej své nemovitosti realitní kanceláři

1. Je to bezpečné

Během prodeje nemovitosti existuje spousta nebezpečí, která se realitní kancelář díky dlouholetým zkušenostem pokusí eliminovat:

1. RK v rámci možností prověřuje klienty ještě před prohlídkou nemovitosti

2. RK pomůže zajistit bezpečí během prohlídek nemovitosti

3. RK zajistí bezpečný právní servis prověřený zkušenostmi od r. 1992 (v případě RK Stejskal.cz)

4. RK zajistí bezpečné předání nemovitosti a vyplacení peněz z advokátní úschovy

2. Šetří to Váš čas

Obecně platí, pokud člověk dělá něco poprvé v životě (tedy v případě, že procházíte jedním z prvních prodejů nemovitosti ve svém životě), zabere Vám celý proces x-krát více času, než profesionálovi. Nedal by se tento čas využít lépe?

3. Pomůže Vám získat maximum peněz

Výborná prezentace nemovitosti představená co největšímu množství potencionálních zájemců zvýší šanci, že si ji všimne ten, který je ochoten zaplatit co nejvyšší možnou cenu. Oslovení tak velké škály zájemců by se Vám bez realitní kanceláře nemuselo podařit, nebo byste museli investovat velké množství peněz do inzerce.

A i přesto – některé realitní servery jsou pouze pro realitní kanceláře a jako soukromá osoba byste neměli možnost na těchto serverech inzerovat. Bonusem u realitní kanceláře je, že disponuje velkým množstvím poptávajících a klientů, s nimiž se osobně každý den setkává.

4. Je to nejrychlejší

Realitní kancelář má připraveno všechno jak pro hledání zájemce, tak pro právní převod. Díky tomu dostanete peníze utržené prodejem nemovitosti nejrychleji, jak lze.

5. Zbaví Vás starostí

Jediným Vaším úkolem budou tři věci:

1. Seznámit makléře s nemovitostí a pokud v ní nebydlíte, předat makléři klíče. Pokud v ní bydlíte, budete muset být doma v domluvených časech prohlídek.

2. Přijít podepsat připravenou kupní smlouvu.

3. Spolu s makléřem předat nemovitost

 

 

Autor článku: Markéta Mazancová